| 1322. sklad munice |
Sovětská armáda využívala tento areál opravdu ve velkém množství, měla zde uloženo 58 060 tun dělostřelecké munice.
Vojáci jezdili na exkurzi do Olomouce, podívali se i do Březové nad Svitavou, nebo Poličky. V Poličce se účastnili oslav 9. května. Odsun probíhal v květnu 1991. Areál je stále ve správě Armády ČR.








